X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

رکورد عجیب علی پروین در پرسپولیس

چهارشنبه 30 بهمن 1392 ساعت 20:17علی پروین این روزها سرپرست موقت پرسپولیس است و مرور تاریخ می‌تواند نشان دهد و ثابت کند که موقعیت علی پروین در تاریخ باشگاه پرسپولیس را هیچ بازیکنی به هیچ شکلی در فوتبال دنیا نداشته است.

به گزارش گل، علی پروین از سال 49 تا امروز بازیکن، کاپیتان، مربی، مدیرعامل، مدیرفنی و سرپرست موقت پرسپولیس بوده است. ضمن آنکه در دوران بازی هم علی پروین در پست‌های خط دفاع، خط میانی، خط حمله و حتی دروازه‌بان پرسپولیس بازی کرده است. علی پروین در حالی که سال 59 و 60 به علت کمبود بازیکن دفاع تیم پرسپولیس بود در سال 61 به عنوان مهاجم آقای گل تهران شد، حال اینکه او در سال‌های دهه 50 هافبک راست بود. علی پروین دوبار در دو دیدار دوستانه در سال‌های 59 و 63 برای پرسپولیس دروازه‌بان بود و این یک نکته ویژه، عجیب و باورنکردنی در فوتبال دنیاست.
ضمن اینکه از رکورد منحصر به فرد علی پروین مولفه‌های دیگر هم قابل ذکر است؛ 43 سال مدت زمان حضور او در تیم پرسپولیس با عناوین مختلف و مدیریت همزمان پرسپولیس و تیم ملی که در مقاطعی اتفاق افتاده است.

نظرات (4)
یکشنبه 11 اسفند 1392 ساعت 07:41
تفاوت کسی که به خاطر مسائل مادّی یا به اجبار ازدواج می‌کند با کسی که دست به روسپیگری می‌زند به جز آنکه اوّلی تنها به یک شخص وفادار است، چیست؟
آنانکه عشق را در هر رابطه و هر کاری جستجو می‌کنند، بهترین طریق زیستن را برگزیده‌اند و آنانکه بدون عشق که نیرومندترین موتور محرّکۀ حیات است، رابطه‌ای برقرار می‌کنند، مردگان متحرّکی‌اند که زندگی را گم کرده‌اند.
آنکس که تن‌فروشی می‌کند با کسی که به خاطر مسائل مادّی ازدواج می‌کند، تنها تفاوتشان در وفاداری به یک شخص نیست بلکه تفاوتهای دیگری نیز دارند.
تن‌فروشی زیر پا گذاشتن شأن انسانی و انکار حقیقت والای درونی است. چون به این نیّت به شخصی نزدیک شوید، والاترین ارزشهای انسانی‌تان را فراموش کرده، به جای تکیه بر خدای درون و ارزشهای حقیقی‌تان به تنها دستاویزی که برای عرضه در اختیار داشته‌اید، متوسّل شده‌اید. رفتاری حقیر و به دور از شأن انسانی انجام داده‌اید.
ولی هنگامی که به خاطر اهداف دنیایی تن به ازدواج می‌دهید، خانواده‌ای تشکیل می‌دهید که خود بنیادی ارزشمند است و بستری است برای فرزندانی که پا به عرصۀ وجود خواهند گذاشت و به این ترتیب اگر چه از عشق، که نیرومندترین موتور محرّکۀ حیات است، فاصله گرفته‌اید ولی حدّاقل ارزشهای والای انسانی را به بازی نگرفته و خدای درون را کوچک نشمرده‌اید.
امتیاز: 0 0
پنج‌شنبه 1 اسفند 1392 ساعت 19:38
اگه میشه منو با اسم سایت جک لینک کن و بهم خبر بده تا لینکت کنم.
امتیاز: 0 0
چهارشنبه 30 بهمن 1392 ساعت 20:26
یه سری هم به من بزن مرسی.
امتیاز: 0 0
چهارشنبه 30 بهمن 1392 ساعت 20:20
«همه از خدائیم، به سوی خدا میرویم»
کلّ هستی از خداست. آنچه در دنیای توهّمتان می بینید، از ذات احدیّت نشأت گرفته است. آیا چیزی جز خدا و جز از خدا می بینید؟ خدا آنچه هست، آنچه نیست، آنچه خواهد بود و آنچه بوده است، می باشد. خدا تنها حقیقت، تنها زندۀ واقعی، تنها حیات جاودان و تنها شعور حاکم بر هستی است.
جز خدا نیست. هر چه هست، خداست. جز خدا نبینید، جز خدا نپندارید و جز خدا حامی ای نجوئید که او ذات یگانۀ هستی است. تنها حقیقت ماندگار و تنها پدیدۀ جاودان. جز او هر چه هست، همه از اوست. با اوست. در اوست و تنها اوست که هست و غیر او هر چه هست، زندگانی از او می یابد که او وحدت بی منتهاست. (از وبلاگ حدیث آشنا)
امتیاز: 0 0
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.